Vietor Hybridné solárne pouličné svetlá

Vietor Hybridné solárne pouličné svetlá. Veterné a solárne pouličné svetlá, tiež tzv hybridné solárne pouličné svetlá Funkcie veterné a solárne pouličné osvetlenie: dva nabíjanie solárne pouličné osvetlenie režime sú navrhnuté

Podrobnosti o produkte

Yangzhou Bright solárne riešenia Co., Ltd je jedným z popredných Čína vetra Hybridné solárne pouličné osvetlenie výrobcov a dodávateľov a ako profesionálna firma, máme naše vlastné produktívne továrne, ktorý je schopný vyrábať najlepšie a najnovšie vietor Hybridné solárne pouličné osvetlenie, vietor Hybridné solárne pouličné svetlá, vietor solárne pouličné svetlá, solárne hybridný pouličné osvetlenie, veterné a solárne pouličné svetlá výrobky , Vitajte na kúpu alebo veľkoobchodných produktov od nás.

Vietor Hybridné solárne pouličné svetlá.
Veterné a solárne pouličné svetlá, tiež tzv hybridné solárne pouličné svetlá

Funkcie veterné a solárne pouličné svetlá:
Dva nabíjanie režim solárne pouličné svetlá sú určené do jednej kombinovanej sústavy, ak je slnečné svetlo, ale žiadne veternej energie, solárne panely môžete nabíja batériu, Medzitým, ak je veterná energia, ale bez slnečného svetla, Veterná turbína môže batériu. Ak obaja vietor & slnečnej energie je dosť dobré, obaja batériu nabíjať.

Niektoré modely vietor solárne Hybridné solárne pouličné osvetlenie:

Názov: Solárne hybridný pouličné svetlá
Vzor: BRW-W1
Určený výkon: 30W-120W

Názov: Solárne hybridný pouličné svetlá
Vzor: BRW-W2
Určený výkon: 30W-120W

Výhody veterné turbíny, solárne hybridný pouličné svetlá

A.Generating veľmocí, deň a noc solárny panel vyrábať elektrinu zo slnka v deň a solárne veterné turbíny z vetra v deň a v noci, integrácia solárnej a veternej energie solárne pouličné osvetlenie funguje aj stabilnejší.

B. bilancia sezónne výkon rozdiel veterné a solárneC. sústavy, žiadne mesto mriežka kábel potrebnýD. dlhšiu životnosť batérieE. jednoduchú inštaláciu, jednoduchú obsluhu, platných vo väčšine ciestF. inteligentné osvetlenie kontrolný systém, bezúdržbové

Hlavné aplikácie vietor solárne hybridný pouličné svetlá
A. diaľnice; B. hlavné cesty z mesta; C. školského areálu cesty; D. chodníku; E. cesty; F. Farm & Ranče osvetlenie
G. Villa osvetlenie; H. krajině osvetlenia - park, štvorec, atď. I. najmä používané pre tieto oblasti s dobrou veternej energie

BR solárne Mark veterné turbíny solárne hybridný pouličné osvetlenie:
BR solárne má niekoľko druh veterné turbíny solárne hybridný osvetlenie systém určený pre rôzne nosnosť a prírodných podmienok, hybridný systém vyžaduje presný výpočet a návrh podľa aplikácie, ulica ceste stav, poveternostné podmienky, terén atď. Inak systém bude problém ako neefektívne osvetlenie, kompletné moc v prší sezóne alebo dokonca bezpečnostný problém. Pošlite nám vaše nosnosť a rozsah použitia prostredníctvom e-mailu, budeme citovať tie jasné vlastné navrhnuté riešenie zodpovedajúcim spôsobom.

BRW-W1 inštalácie

BRW-H1 inštalácie

BRW-D1 inštalácie

BRW-D2 inštalácie

BRW-D3 inštalácie

Inštalácia BRW-B1

Vážený pane, alebo vedúci nákupu,
Vďaka za váš čas čítanie Srbska vietor Hybridné solárne pouličné svetlá opatrne, ak máte svoj vlastný dizajn alebo podrobné požiadavky, môžete nám poslať e-mail.
Tiež ak neviete design, môžete nám povedať, vozovky, ako cesty dĺžka, šírka cesty, koľko pruhov? To sa používa na svetlo mesto veľké cesty, alebo svetlo ych malé ceste? Tak, že môžeme navrhnúť pre vás.
Tiež by nám oznámite čo mesto sa vám, aby sme mohli skontrolovať solárne a poveternostným podmienkam pred tým vzory.
Pls pošlite mail na sales@brsolar.net
Ďakujem za váš čas a dúfam, že podnikanie spoločne na veľké trhy vietor Hybridné solárne pouličné osvetlenie.

Vyšetrovanie