Vonkajší Billboard

Vonkajší Billboard: Vonkajší billboardy sú tkané do štruktúry našej každodenný život a 4 z 5 ľudí oznámenia billboardy a 71% sa domnieva, billboardy sú veľmi účinné pri dosiahnutí s inzerát

Podrobnosti o produkte

Yangzhou Bright solárne riešenia Co., Ltd je jedným z popredných Čína Vonkajší billboard výrobcov a dodávateľov, a ako profesionálna firma, máme naše vlastné produktívne továrne, ktorý je schopný produkovať výrobky najlepšie a najnovšie Vonkajší billboard, Vitajte kúpiť alebo veľkoobchodných produktov od nás.

Vonkajší Billboard:
Vonkajší billboardy sú tkané do štruktúry našej každodenný život a 4 z 5 ľudí oznámenia billboardy a 71% sa domnieva, billboardy sú veľmi účinné na dosiahnutie reklamné správy, pri cesta.
Ľudia disk do práce a strávia v priemere 10 hodín vo svojich autách každý týždeň. Billboardy môže priniesť veľmi vysokú dosiahnutie a frekvencia kampane; celej cesty, diaľnice, hlavné dopravné tepny do predmestí a CBD, atď
Tak veľa veľkých spoločností ako utrácať peniaze na bilbordoch propagovať svoje meno, a my môžeme vidieť tieto billboardy všade.

Naše billboardy, vrátane:
Dvoch stranách billboardy; Troch stranách billboardy; Solárne reklamné pútače

Výhody BR solárne označené Vonkajší Billboard:
1. sedem rokov skúseností, kvalita zaručená. Celé oceľové konštrukcie záruky životnosť 10 rokov a odolnι materiαly vietor rýchlosťou 150KM/H, pomocou štandardného materiálu podľa GB, a musia spĺňať miestne počasie
2 Vonkajší formát je kompletne navrhnutý a vyrobený modulárne spôsobom, s skrutka guľa štruktúra mriežky; Ktorý umožňuje pružnosť výroby, jednoduchá preprava a skladovanie a jednoduchšie montáž.
3. majú silné schopnosti riešenie všetkých druhov ocele Billboard na splnenie vášho dopytu.
4. Sprievodca inštaláciou, máme naše vlastné montážnych pracovníkov, tak sa môže slúžiť našim zákazníkom lepšie.

Ak chcete, aby nákup, kontaktujte nás.

Niektoré vonkajšie Billboard obrázky pri výrobe

Vážený pane, alebo vedúci nákupu,
Vďaka za váš čas čítanie našich stránkach Vonkajší Billboard opatrne, ak máte svoj vlastný dizajn alebo podrobné požiadavky, Pls poslať mail na sales@brsolar.net a povedzte nám chcel množstvo.
Ďakujem za váš čas a dúfam, že podnikanie spoločne na veľké trhy Vonkajší Billboard.

Vyšetrovanie