Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Svetových úspešne rozvíjať vysoko výkonné LED svietidlo Street

Aug 04, 2015

Vedúce podniky priemyslu osvetlenie, Čína Shi Fute opäť dosiahnuť hlavný technologický prielom, úspešne vyvinul výkon 480 w výkon LED Street lampu vo svete, zachytenie vysokým výkonom a vysokým jasom Svetelná dióda (LED) spĺňa ceste osvetlenie dlho stratená na tento Medzinárodný problém.

To je hlásil, že, v porovnaní s konvenčnými osvetlenie, LED osvetlenie s vynikajúcu úsporu energie prostredia, známy ako "21st century nový zdroj svetla", aj náš "Jedenásť-päť" plán ako prioritné projekty v oblasti energetiky. Shi Fute rozvoja do sveta Shang väčšina napájania LED Street, je v vstrebávanie medzinárodnej tip technológia založená Shang nezávislý vývoj a do, jedno svietidlo moc dostanete 480 w, maximálny svetelný efekt môžete dosiahnuť 84lm/W, nové produkty sú používané patentu svetlo riadiace zariadenie a distribúcia svetlo design, robí pouličné osvetlenie regionálne tvar pravidiel, jednotné stupňov , a efektívne brániť odlesky svetla, zatiaľ čo má viac vysoko vziať svetlo efektívnosti, úplné splnenie cestnej moderné osvetlenie design požiadaviek. Tri-dutiny štruktúra technológii a produktu patentu, v lampa LED svetla a LED ovládací obvod používa vlastnú pečať držiaci dutiny, svetelný zdroj LED jazdy okruh bez zväčšíte vzdialenosť medzi prenosu tepla v prípade nemá priamy, zvýšená stabilita okruhu a ďalej zvyšuje životnosť lampy. Je zrejmé, že História Ford výroba LED-240W a ulici LED-480 w a svetelné efekty svetla a tieňa priebehu 400W, 800W vysokotlakových sodíkových výbojok.

Shi Fute vysokovýkonné LED Street lampa svetlo Spojené štáty biele svetlo LED CREE spoločnosť žetónov, ktorý viedol svetla najvyššiu účinnosť svetelného zdroja výrobkov prevyšujú 84lm/W, a majú nízke výrobné náklady, výkon stabilitu trhu otvorené účinné, úspory energie, dlhý život, dobrú farbu vykresľovanie index, zdroja studeného svetla, výhody v životnému prostrediu, navrhnuté tak, aby nahradiť tradičné zdroje svetla, ako napríklad HPS má zjavné výhody.

Podľa Shi Fute značky riaditeľ Úvod, viedol život obyčajných Street lampa 4 krát, LED lámp v posledných 12 rokoch bez zmeny. Okrem toho, LED svietidlo najväčšia výhoda spočíva v provincii. Ak národné vedľajších ciest predovšetkým LED svetlá, keď môžete ušetriť spotrebu elektrickej energie takmer rok 5 miliárd-kilowatt. Konverzia je zachrániť 2 milióny ton štandardné uhlia, zníženie CO2 emisií 1 milión ton, zníženie emisie SO2 43.000 ton, LED lampy technológie, hospodárske, sociálne a environmentálne výhody sa zvýši a stal sa viac a viac významný.