Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

UAE 420ks lithiovej batérie v auguste 2017

Aug 30, 2017

Lítiová batéria pre slnečné pouličné osvetlenie Model 18650 Špecifikácia.Je to nová trendová generácia batérie pre solárne aplikácie s využitím obnoviteľnej energie pre domácu spotrebu, najmä pre solárne fotovoltaické inštalácie. Lítiová batéria má mnoho výhod, ako je život menší, dlhší , väčší výkon, bezpečnejší výkon, ochrana životného prostredia atď.

Tento zákazník je jedným z našich nepretržitých zákazníkov, ktorí si objednali Solar LED Street Lights viac ako 1000 setov, celkové objednávky zahŕňajú batérie a solárne panely, slnečné ALL-IN-ONE pouličné osvetlenie, osvetľovacie zostavy solárnych domov od roku 2011 do roku 2017 od nás nie sme len partnerom s dobrým vzťahom, ale aj rodinou.

Budú mať v tomto roku veľké objednávky solárnych LED osvetľovacích zariadení, sme veľmi radi a sľubujeme, že budú udržiavať vysokú kvalitu, dobrú cenu a popredajnú službu ako predtým, povedali sme, že sme presvedčení o našej budúcnosti.

Množstvo objednávky: 420ks 12V / 70AH lítiová batéria.

Tu podrobné obrázky o UAE 420ks lithiovej batérie pre vašu referenciu


新1-1_副本_副本.jpg

My, BR SOLAR, liečiť zákazníka ako nášho boha, dávajte pozor na kvalitu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nás, uvítame:   www.cnstreetlight.com

 

Supervisor BR BR SOLAR, aplikovaný vo viac ako 110 krajinách.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Ďakujeme vám za čítanie a zdieľanie informácií o batériách lítiových batérií v Spojených Arabských Emirátoch, a ak máte záujem, pošlite nám e-mail alebo nám zavolajte.