Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Dôvod, prečo Saudi klientov naďalej objednávať u nás

Aug 06, 2018

 

S rýchlym rozvojom ekonomiky a populačný rast, investície do infraštruktúry na Blízkom východe rastie, vedúci intenzívneho rozvoja energie, osvetlenie a nových energetických trhov.
Dnes, dovoľte mi predstaviť vám, ako naša spoločnosť – BR solárne dosiahol dlhodobé priateľskej spolupráci so Saudskou Arábiou.


图片1.jpg

1. dobrá komunikácia je most.
Saudi klienti navštívili našu spoločnosť. Návštevou našej továrne, workshop, kancelárske a rokovacie celkom tri dni. Medzitým sme si rukou na papier pre svoje potreby a otázky, potom sme s nimi komunikovať o položky v zozname, konečne dostaneme uzavrieť.
2. vzorky testovania.
Klienti tiež kontrolovať proces testovania našich výrobkov a potom vzal vzorky na miestnu oblasť Saudskej Arábie pre skúšky v teréne. Nakoniec naše solárne pouličné osvetlenie okolo ARMCO štandard.
3. Použite kvalite proof.
Po teste lokálnej inštalácie zistili, že naše produkty priniesla prekvapenia z hľadiska úspor energie, jas alebo kvality. Samozrejme, naša spoločnosť solárne pouličné svetlá sú jasnejšie a pohodlné pre miestnu oblasť. Medzitým, poraziť svojich konkurentov v KSA.
4. dlhodobá spolupráca.
Ide o projekt vlády. Pod naše vynikajúce služby a kvalitu sme nadviazali dlhodobú spoluprácu s klientmi, Saudská, potom máme objednávky na next 400 sety, 500 sád a 400 jednotiek a nepretržite.

Ak chcete vedieť viac o našich solárnych produktov, pls kontaktujte nás alebo Vitajte na zadaniewww.cnstreetlight.com

Pod dohľadom BR slnečné, použité vo viac ako 110 krajinách sveta.


Tel: +86 514 87323722 ︱ Mob/WhatsApp/Skype: +86 17396893222

Mail:System@cnstreetlight.com

Vďaka za čas na čítanie a zdieľanie informácií a ak máte záujem, prosím e-mail alebo zavolajte nám.