Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Indická výstava svetla bola veľkým úspechom!

Oct 19, 2018

Ako všetci vieme, India je veľký trh, ale jeho cena je veľmi nízka, veľa čínskych dodávateľov ho ťažko otvoriť vrátane nás, takže sme sa na tejto výstave zúčastnili. Naším cieľom je vedieť viac o tomto trhu a vedieť, ako ho rýchlo otvoriť, konečný výsledok ukázal, že všetko bolo úspešné.

Počas 10. októbra - 13. októbra bola naša stánka naplnená ľuďmi, pretože naše výrobky boli veľmi atraktívne. Spoločnosť BR Solar predstaví klientovi trpezlivo funkciu a funkcie každého z klientov a prevádzkuje osvetľovací systém pre klientov na mieste, nový dizajn vzhľadu a dobrý pracovný model našich produktov prilákajú niektorých klientov, ktorí vzorku okamžite kúpili. Nižšie uvádzame niekoľko obrázkov odoslaných z nášho tímu BR Solar na výstavu pre vašu referenciu, podnikanie je na vzostupe!


Najšťastnejšia vec je, že všetky vzorky, ktoré sme vyzdvihli na výstavu, boli vypredané, to znamená, že nie všetci klienti v Indii nakupujú len lacné a nekvalitné výrobky, niektoré z nich sú stále zamerané na vysokú kvalitu, ako sú naše produkty a ochotné kupovať, aby otvorili väčší trh , Áno, kvalita je dôležitejšia ako cena!

Vďaka každému klientovi nás skúste a dôverujte nám, budeme aj naďalej tvrdo pracovať a budeme sa snažiť, aby sme vám podporili

图片2

My, BR SOLAR, liečíme zákazníkov ako nášho Boha, sústreďujeme sa na kontrolu kvality.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nás, vitajte na stránke www.cnstreetlight.com.

T: + 86-514-87323722 M / WhatsApp: + 86-18036240957

Mail: spring@cnstreetlight.com