Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Technologické inovácie urýchliť modernizáciu solárneho tepelného priemyslu

Aug 04, 2015

Solárny tepelný priemysel dnes možno povedať, že zažili "od teplej vody až teplom", "od komerčných až po priemyselné", "rozptýlený integrácie" technologický pokrok. Technické inovácie a objavov v najbližších niekoľkých rokoch, solárneho tepelného priemyslu už "vysokej teplote", "priemyselná vedeckovýskumné" "slnečné stavebné integrácie" podmienok priemyselnej inovácie.

Vyplňte 150 ℃ teplota technológie

21. storočia, Čína zadané obdobie rýchleho rozvoja, veľké spoločnosti vznikla raz mäkčenie, nízka cenová konkurencia cyklu odvetvia vedie pred dosiahnutím teploty v solárne aplikácie zastaviť všetky horúce úrovni. Až do roku 2010, 150 ℃ teplota okrese technológie prázdne solárne Celosklenená vákuové nastaviť potrubia a vákuové trubice set horúce zariadenie k dispozícii, iba reálne dosiahnuť má solárne aplikácie z horúce teplo zmien, otvorila solárne vykurovanie a chladenie, a odsoľovanie morskej vody a priemyselných a poľnohospodárskych s horúce, viaceré oblasti aplikácie jedným ťahom pera sa stal Solárne teplej pomocou najdôležitejšie Milestone--nielen môžete poskytuje teplé , tiež môže efektívne vyrobené silu.

V skutočnosti, hlavné časti z elektrónka zberateľov "sila", solárny ohrev vody skúsenosti CZK-U vákuových kolektorov a titánu povlak "Titán zlato" typické pre prechodné obdobie. Linuo skupina úspešne vyvinul CZK-U elektrónka kolektory až 120 ℃ teplú vodu nielen podľa veľkom meradle Solárne teplej vody inžinierstva, bude palivo nastavenú teplotu tepelnej technológie sa narodil.

Integrované vykurovacie systémy priemyselnej energie

Nízkouhlíkových éry, sa stal jedným z kontaktných energie úsporu energetickej efektívnosti budov, priemyselných energiou je národné úspory energie zníženie emisií najvyššou prioritou. Celkovej spotreby energie v energetickej spotrebe zaberá celú spoločnosť 70% pozadia, Solárny priemysel použitia tepelnej energie je najvyššou prioritou a priemyselné tepelné zameraná na reality 80-250 ℃ Solárne firmy pred búrkou.

Napriek ťažkostiam, CPC teplotou na základe slnečnej energie technológie, integrované s nový kotol, vykurovací systém s kotol solárny systém úspešne vyvinuté podľa plánu. Tento integrovaný súbor termodynamickej sústavy na základe teploty v teplej oblasti 5200 metrov štvorcových, ukladanie 1156 ton štandardné uhlie, emisie oxidu uhličitého 3005 ton, ukončené zásadných zmien v oblasti solárnej energie priemyslu od obytných priemyselné.

Split-dokonalá kombinácia technológie a architektúry

V porovnaní s fázach solárnej energie tepelné využitie technológie výskumu, "budovanie" je ponorí do celého procesu vývoja. Pred mnohými rokmi, ohrievače vody zostať len vo fáze civilné, viac ako vyriešiť poruchy spôsobené chybami pri montá solárnej energie majetkové spory, architektonické rozmanitosť, ale aj do vyšších vody ohrievač obchodné požiadavky.