Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Južný Sudán 180PC All In One Solar LED Street Light V septembri 2017

Sep 06, 2017

Južný Sudán sa nachádza vo východnej Afrike a vnútrozemskej krajine. Je to jedna z najmenej rozvinutých krajín sveta, kvôli zlému hospodárstvu v tejto krajine je to extrémny nedostatok elektrickej energie, infraštruktúry a sociálneho blahobytu. Takže objednávka All In One Solar LED Street Light je zmierňovanie chudoby v Sudáne.

Na základe miestnych slnečných podmienok nám manažér nákupu ponúka svoje požiadavky a dizajn pre konfiguráciu 40W All In One Solar LED Street Light & 7M Pole. Po rozprávaní a potvrdení u nášho technického inžiniera je ich dizajn rozumný, potom sme začali vyrábať čo najskôr. Keď dostanú celú solárnu LED ulicu All In One a nainštalujú ich, mimovládna organizácia je s projektom veľmi spokojná. Poskytuje veľa pohodlia miestnym ľuďom cestovať večer. Všetci ľudia sú po inštalácii veľmi šťastní. Mimovládne organizácie sa preto rozhodli investovať viac, aby pomohli lepšiemu miestu.

Množstvo objednávky: 180PCs 40W All In One Solar LED Street Light

Množstvo objednávky: 60PCs 250W solárny panel

Množstvo objednávky: 60PC 200AH / terminál

Doba osvetlenia: 11-12 hodín / noc * 3-4 dny dažďa (s funkciou stmievania).

333.jpg


My, BR SOLAR, liečiť zákazníka ako nášho boha, dávajte pozor na kvalitu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nás, vitajte na www.cnstreetlight.com

 

Supervisor BR BR SOLAR, aplikovaný vo viac ako 110 krajinách.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Ďakujeme vám za čítanie a zdieľanie informácií o 180PCs All South America Solar Street Light a ak máte záujem, pošlite nám e-mail alebo nám zavolajte.