Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Street solárne LED svetla bude nahradiť AC LED pouličné osvetlenie

Aug 04, 2015

Teraz môžu mať veľmi málo ľudí pochybovať výhody LED osvetlenie vo vzťahu k HPS lampy. Je poľutovaniahodné, že LED svetlá stále najpoužívanejšie AC napájanie AC obvody na jednej strane svetelnou technikou je už veľmi zrelý a solárne pouličné lampy tam sú veľa neisté faktory sa však na druhej strane hlavnú pozornosť bola počiatočná investícia je príliš veľké, aby ignorovať mnohé výhody solárnej energie.

Známe slnečné-jeden z Najdôležitejšou výhodou je, že je nevyčerpateľný a najčistejšie obnoviteľných! Bude riešiť problém otepľovania Zeme! Nakoniec nahradiť všetky energie!

Striedavý LED osvetlenie Solárne LED svetlá?

Ale naozaj chcete nahradiť všetky energie solárnej energie je stále dlhodobá a náročná úloha, hoci solárna energia všade, však jej kolekcia potrebuje niektoré expozície oblasti. Púšť je najviac ideálne miesto, ale dlho-vzdialenosti prepravnej a distribučnej konzumovať veľké množstvo drahé medeného drôtu, iba hodnota vedľa púštne mestá vyskúšať. Kým v husto obývaných oblastiach veľkých mestách je veľmi ťažké nájsť taký prázdny otvorených miestach. Obmedzené ekonomické podmienky vo vidieckych oblastiach a sú nepravdepodobné, že teraz vo veľkom meradle. Nejaké nové veci, najlepšie je začať od šťourat a použitie "domáce" prístup, pouličné osvetlenie je jedným z najlepších solárne pilotným projektom. Navyše, zachovanie a emisné zníženie spotreby energie musí obhajoval vládou, aj keď Nemecko ako vládne dotácie na predaj. Našťastie Street projektu je vládny projekt, vykonáva vláda ponuky. Tvorcovia politiky vlády musí pochopiť jasne, LED žiarovky je určite nahradiť vysokotlakové sodného lampu, v rovnakom čase, solárne LED ulica žiarovka je isté, že nahradiť AC napájania LED osvetlenie.