Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Solárne ako presunúť do mesta?

Aug 04, 2015

V súčasnej dobe solárne budovanie integrovaného solárne tepelné využitie podnikových je umiestnený vpredu početné prežiť. Nerobte to, konkurencia na trhu znamená, že spoločnosti stratí iniciatívu v budúcnosti. Robí, tváre od výrobcov prechod ako systémový integrátor v bažine.

Tento rok, veľa teplej vody Solárne ohrievač obchodný bit depresii: vidiek politiky efekt oslabuje, dopytu na trhu, slabá konkurencia, čelia mestskej prechodu na vidieku, spoliehajú na trhy a vlhký prežili do konca dňa.

Podpora politiky sa postupne zvyšuje

Vkrajine, strednodobý a dlhodobý rozvoj plánu pre obnoviteľné zdroje energie, jasne určiť ciele, ktoré sa zameriavajú na rozvoj solárnej tepelnej využitie v meste, podpora integrácie solárna architektúra, projekt solárne voda kúrenie a stavebné solárne vykurovanie a chladenie Demonštračný projekt. Vo vidieckych oblastiach a malých mestách podporovať domáce solárny ohrievač vody, solárne a slnečné variče. Do roku 2020, národné teplo zber priestor až 300 miliónov metrov štvorcových solárne ohrievače vody a ďalšie Solárne termálne využitie, ročná kapacita alternatívnych zdrojov energie 60 miliónov ton uhlia štandardné.

V posledných rokoch, Ministerstvo bývania, ministerstva financií o obnoviteľných zdrojov energie zákon zaviedol "obnoviteľné zdroje energie, budovanie demonštrácie" projektu, povzbudiť a podporiť miestna vláda pri budovaní jednotných návrhových plánovanie uplatňovania solárne systémy. Liang Junqiang hovorí "Päť dvanásť" obdobie, stav pre budovanie integrovanej solárnej energie pre rozvoj tiež zvýši intenzitu politík na podporu od pôvodného Demonštračný projekt ukázal vidieka county a iných oblastiach mesta, počas procesu inovácie a by ďalej rozširovať počet model mesta. ”

Prelomiť tradičné myslenie

Tento rok, ústredná vláda bude postavený v krajine tento rok na 10 miliónov kusov bývanie v najbližších 5 rokov stavať mestské low-príjmy bývanie 36 miliónov jednotiek. Vydaním tejto politiky, opäť miešanie teplej budova integrované Solárne termálne domáce podniky zúčastniť sa na vývoji nadšenie a motivácia. Linuo paradigmy, slnko, dážď a ďalšie spoločnosti sú tiež jasné, že možnosť využiť dostupné bývanie, podporovať budovy-integrovanej aplikácie.

Budúci vývoj solárnych spoločností musí byť "dopytom z hľadiska podnikov výstavba a nehnuteľný majetok rozvoju riešiť dodávku teplej vody a poskytnúť im skutočnú potrebu systémových riešení a služieb." Aby prestávke aktuálna zúženie obmedziť budovanie integrovaného solárne tepelné aplikácie.