Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Nigéria 350PCs 60W solárne LED Street Light V septembri 2017

Sep 18, 2017

Tento zákazník je z Nigérie.

Solar LED Street Light využíva solárnu energiu, denné teplo počas dňa, dostatočné osvetlenie. Afrika je jednou z najbohatších solárnych zdrojov, je to dobrá, naozaj dobrá, zelená energia, bez znečistenia. Nigéria má dobré podmienky slnečného žiarenia, vláda tvrdí, že rýchly rozvoj solárnej energie, aj vysokú úroveň podpory. Projekt solárnych a iných obnoviteľných zdrojov je neskôr vývojovým trendom v Nigérii.

Solárne LED Street Light nie sú ovplyvnené miestnou štátnou rozvodnou sieťou, nepotrebujú veľké zaťaženie elektrickou energiou, môžu sa počas celej noci rozsvietiť. Zostať v Nigérii, keď vyjdete v noci, je na diaľnici solárne LED osvetlenie na pozemných komunikáciách. To je šťastie ľudí z Nigérie, tešíme sa, že Nigéria bude lepšia!

Tento zákazník s nami spolupracoval od roku 2009, kvalita našich výrobkov bola uznaná zákazníkom a sú tiež spokojní s našou popredajnou službou. Preto nás klient opäť a znova volí, pretože máme profesionálny tím, ktorý navrhuje ekonomicky najvýhodnejšiu konfiguráciu, čo zlepšuje jeho pracovnú výkonnosť, šetrí čas a šetrí náklady.

Dúfame, že budeme s vami pokračovať v značnej práci.

Množstvo nákupu: 350ks 60W solárne LED Street Light

Čas osvetlenia: 11 hodín / noc * 3-4 dni preletia.

Tu Podrobné obrázky o Nigéria Solárne LED Street Light pre vaše referencie:

LED Testing and Packing.jpg

My, BR SOLAR, liečiť zákazníka ako nášho boha, dávajte pozor na kvalitu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nás, vitajte na www.cnstreetlight.com

 

Supervisor BR BR SOLAR, aplikovaný vo viac ako 110 krajinách.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Ďakujeme vám za čítanie a zdieľanie informácií Nigeria 350PCs 60W solárne LED Street Light   a ak máte záujem, pls mail alebo zavolajte nám.