Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Nové solárne zelená svetlá Pop

Aug 04, 2015

Každého povedomia úspory energie a ochrany životného prostredia zvýšila, mnoho produktov na value-for-peniaze nízka spotreba a úspory energie smery vo vývoji. Na našej strane a mnohých verejných funkciách zariadenia rovnako. Teraz je populárny v zahraničí nové solárne ekologicky pouličné lampy, môžu byť napájané solárnou energiou a veľké príspevky k úspory energie a ochrany životného prostredia.

Tento nový ekologicky svetlá LED zdroj svetla s výškou 4,5 m, po najmä výpočet môže splniť len do maximálnej miery osvetlenie potrieb. Pouličné lampy s solárne fotovoltaické zariadenia, inštalované na vrchole svetlo spôsobom, šikmé, každá ulica žiarovka PV zariadení oblasť do 1,3 m. Keď je to príliš slnečný, kedy môže mať špičkový výkon solárnych článkov ako 165-190Wp.

Každé svietidlo má vstavaný dvoch batériových modulov 230 ampérhodinách výkonu je možné uložiť, môžete uspokojiť potreby osvetlenie vo večerných hodinách. Ale aby sa na bezpečnej strane, nové svetlá, tiež pripojený do elektrickej siete, môže garantovať v prípade daždivých dní v Rade nepodarilo získať solárnej energie, je stále v prevádzke. Okrem toho, vstavaný inteligentný kontrolný systém, môžete si tiež vypočítať východ a západ slnka niekoľkokrát za rok, tak, že môžete ovládať prepínače.