Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

LED svetlo na ulici dovybavenie nárast globálnych regiónoch

Aug 04, 2015

Ulica LED svetlo dovybavenie nárast globálnych regiónoch, v posledných niekoľkých rokoch, inteligentné mesto koncepcie, ako aj súvisiacich politík na podporu "vysoká pohode" inteligentné lampa sa potom zobrazí v hlavných mestách.

Hangzhou inteligentné pouličný Novinky pred časom vzbudil obavy verejnosti. Mestského riadenia v Hangzhou Huang Gu Hill Road od areálu XI XI Zhejiang University nezapracovala inteligentné pouličný pilotného projektu, cieľom je získať mesto pouličný inteligencie rovnomernú distribúciu Chengguan významné uzly internetu vecí. Aj stretnúť sa s ľuďmi na ceste môžete vychutnať WIFI mobilný telefón nabíjanie základné potreby a dosiahnuť kvalitné osvetlenie ovládanie efekt, je to najlepšie z oboch svetov.

Okrem Hangzhou inteligentné pouličné osvetlenie high-znejúce, mnohé mestá realizujú inteligentné pouličné osvetlenie systémy. Tianjin plánuje transformovať vysokého tlaku ortuti lampa a podporovať rozvoj zelené osvetlenie mesta. Tiež bude postavená v krajine sa olova v pouličná lampa inteligentné monitorovacieho centra, a špeciálne linky, pouličného osvetlenia ovládať a kontrolovať čas s kombináciou metód kontroly, založené na východ a západ slnka krát real-time snímanie vonkajšie osvetlenie zmeny, automaticky zapnúť svetla pri dosiahnutí stanovených pokynov Lux.

Internet vecí, Internet + zaviedol pojem pojmu inteligentné mesto plné, v súčasnosti má viac ako 500 miest v Číne Smart City pilot, plánuje investovať viac ako bilión. Inteligentné pouličné osvetlenie prvotriedne vojakov stavať inteligentné mesto, jeho najnaliehavejších dopytu.

Medzitým, Philips, všeobecné osvetlenie (GE) a iných tradičných domácich popredné podniky v tradičné pouličné lampy alebo osvetlenie obrie, obráti k rozvoju inteligentné svetlá. Inteligentné osvetlenie ako ziskové technológie výklenok, dostať na tej istej ulici s vysokou Maori, bolo bezproblémové "dvojitý zisk" kombinácia. "Všetky organizačné jednotky spoločnosti vyšších vodcov, myslím, že osvetlenie v túto príležitosť je fit z najvyšších, pretože mesto má veľký počet pouličné osvetlenie, Smart City, ak svietidlá sú každý pripojený na Internet, každý stĺpe stane inteligentné siete údajov platformu, tvoriace ulici sieť." Povedal Chen Han, generálny riaditeľ spoločnosti GE lighting v Číne. GE osvetlenie a GE ako celok budúcnosť rozvoja spoločnosti zamerať na inteligentné pouličné osvetlenie bude pretvorené inteligentné platformu spoločnosti.