Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

LED vysoká Bay v súčasnosti má univerzálne použitie

Aug 04, 2015

LED highbay dnes mnohých komodít sa začali objavovať na trhu, mnoho ľudí uviedli, že takýto stav trhu ľudia sa obávajú, highbay a high-tech výrobkov Bay svetlo technické skúsenosti to kvôli vývoju zisk. To je nepochybne rozrušení highbay trhu, highbay veľkoobchodné podnikania je riskantné investície. Povedať, či táto skupina pracovať na mieste, chudobných baníckej lampy je pravdepodobne príčinou niektorých nehôd sa stalo, ťažba svetla každý krok výroby nemôžu byť ignorované.

LED vysoká Bay v súčasnosti má univerzálne použitie na svete, ale existujú mnohí výrobcovia chladič vysokovýkonné LED svetiel ťažby nenašiel lepšie riešenie teraz spoliehať na jednom tepelnej vodivosti hliníka je splnil dopyt po tepelnej vodivosti LED ťažby svetla. Efektívne vedenie tepla tam neovplyvní životnosť lampy. Teplo rozptylu technológie pre ťažbu svietidlo tvorcovia sú zďaleka najdôležitejší. Ale ako technológie pokračuje zmien a inovácií, pracoval tiež v highbay Radiátor. Úloha chladič je absorbovaný substrát čip teplo odovzdané a potom šíria do prostredia a zabezpečiť LED čip teplota normálna.

Vysoká Bay, tento trh rokov vykazuje rastúci trend, ak môžete zvýšiť prah, že kvôli vysokým cenám na trhu, by sme nič povedať, ale problémom je, že teraz existuje mnoho falošných produktov na trh je tiež zaberajú miesto na trhu za veľmi vysoké ceny, aby bolo ťažké rozlíšiť true a false. Highbay veľkoobchodníkov, väčšina nerozumie technológie, nemajú nič predávať výrobky alebo vyberte silný stupnici, má veľmi veľký trhový podiel a dobrú povesť výrobcov masy. LED highbay cien vyšší za surovinami v súvisiacich sektoroch sú regulované, ktoré by jasnejšie sa stane.