Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Vysoko výkonné LED svietidlo Street riešenie chladenia

Aug 04, 2015

Rozhodnutie led osvetlenie rastlín v niekoľkých kľúčových technológií, tepelné design je veľmi dôležité časti, ale aj obmedzuje jeho prístup k jedným z najpoužívanejších techník. Inými slovami, tepelné dizajn priamo určí LED rastlín osvetlenie výkonu výhody a nevýhody, rovnako ako skutočné uplatňovanie môže dosiahnuť úspech.

High-výkon LED tepelné riešenie

LED indikátor napájania bliká, predstavujú LED svietidlo továreň základné žiara zdroja, v súčasnosti čip elektrické p svetlo účinnosť konverzie je nízka, iba 15% ~ 20%, čip fyzickej veľkosti 1 ~ 6125 mm 2, oblasť je malé, moc hustota a teplo je veľká spotreba energie v 80% ~ 85% sa konverzia tepla a potreba bola distribuovaná preč a čip teploty nad musí hodnotu Shi , žiara vlnová dĺžka premennej dlhý, farba sa vyskytla červené presťahoval, bude viedol až čipu svetlo efektívnosti odmietol a pomocou život zníži, mnohé opýtal. Na zabezpečenie účinného využívania vysokovýkonné LED normálne, odvod tepla teda najprv riešiť všetky dôležité problémy.

Dva, životnosť LED križovatky teplota a svetelný tok,

Na základe charakteristiky vysokovýkonné LED, križovatka teplota a svetelný tok veľkosť dĺžka života má priamy záujem.

Ako LED čip križovatky teplota zvyšuje, jeho svetelný tok výstup pokles pravidelne, životnosť tiež vykazuje klesajúci trend v rýchlo. Teda zníženie čip je udržiavaná v rámci povolený rozsah viedol najprv na riešenie kľúčových technických problémov.

Po tretie, viedol balenie, tepelné

Tepelné design LED balíček je určený LED výrobného procesu. Obrázok 2 ukazuje LED balíka tepelná všeobecný proces záloh, predovšetkým podľa projektu čip tepelné design a obalový dizajn. Týmto spôsobom prostredníctvom vedeckých a racionálny dizajn môže byť uspokojivý LED Sprievodca po teple a chladení.

Štyri LED sekundárne chladenie riešenia

Pre komerčne dostupné vysokovýkonné LED, postavený jeho čip balík tepelnej dizajn je pevná, použitie nie je možné zmeniť, preto pri použití ako osvetlenie v lampách, ktoré je potrebné podľa skutočných pracovných podmienok a pracovných podmienok, Sekundárny tepelný riešenie dizajnu.