Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

BR SOLAR-čínsky deň svätého Valentína

Aug 28, 2017

Dnes je Čínsky deň svätého Valentína, prajeme všetkým milovníkom, aby mohli mať dobrý Valentine.We povedal: Happy Night of Qi Xi.

Je to tradičný festival v Číne, ktorý je siedmym dňom siedmeho mesiaca mesiaca, ktorý klesne 28. augusta tohto roku. Dnes večer sa Niu Lang a Zhi Nv stretnú na mostoch močiarov cez Mliečnu dráhu. Čínske babičky pripomínajú mladé ľudia, že dnes večer nebudú môcť vidieť žiadnu maggiu, lebo všetky útočiská nechali vytvoriť most na nebesiach s krídlami, aby sa mohli stretnúť.

Podobne ako festival Valentín v západných krajinách je taký dôraz kladený na poskytovanie čokolády, kvety a bozky. Tento trend sa stáva čoraz populárnejšou v našej krajine, dnes už skôr ráno sme boli prekvapení, že dostali od nášho šéfa dary, Fantastické balenie čokolády a krásne kvety.To je zvyk našej spoločnosti udržať každý rok.Toto správanie vyjadruje záujem spoločnosti a lásku k zamestnancom, aby kolegovia ženy boli šťastné ženy.Tak dobrý vodca je naše požehnanie, môžeme cítiť láska spoločnosti voči svojim zamestnancom.

Sme rodina. Presunutý, šťastný!

1.jpg

2.jpg

My, BR SOLAR, liečiť zákazníka ako nášho boha, dávajte pozor na kvalitu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nás, vitajte na www.cnstreetlight.com

 

Supervisor BR BR SOLAR, aplikovaný vo viac ako 110 krajinách.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Ďakujeme vám za čítanie a zdieľanie informácií o batériách lítiových batérií v Spojených Arabských Emirátoch. Ak máte záujem, pošlite nám e-mail alebo nám zavolajte.