Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

BR solárne 2kw solárny systém v Jemene

Nov 05, 2018

Ako viete, slnečná sústava sa široko využíva v oblastiach s nedostatkom elektrickej energie a nestability, Jemen je vojnová krajina a samozrejme je to nevyhnutné.

Tento klient kúpil solárny panel, slnečnú batériu, solárny menič od iných dodávateľov predtým a on nás zaviazal kúpiť kvôli cene, nakoniec si nás vybral po tom, čo vedel o našom kvalite kontroly a záručnej dobe, a tiež vydávame záručný list s naša spoločnosť pečiatka.

Po umiestnení vzorovej objednávky na 2kw kompletnú solárnu sústavu sme sa pokúsili o to, aby vzorky boli čo najskôr, a naše oddelenie výskumu a vývoja ich testovalo starostlivo s dokonalým výkonom.

图片2

Pre bezpečnú prepravu po ceste do Jemenu sme ich zabaleli do dreveného kufra. Takže tovar je 100% v dobrom stave, keď ho zákazník obdrží. Bol veľmi spokojný s našimi dobrými službami pre výrobu vzoriek, dodávku, balenie, prepravu ...

Zanechal správu "Good BR SOLAR" na našej stránke po testovaní solárneho systému, 3 veľmi jednoduché slová nás robia šťastnými a zmysluplnými.

Ako povedal zákazník, čoskoro umiestni hromadnú objednávku na 200 sád.

My BR SOLAR zaobchádza ako s našou spoločnosťou po celú dobu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich produktoch, pls nás kontaktujte, alebo vitajte na www.cnstreetlight.com

Tel: +86 514 87323722 ︱ Mail: system@cnstreetlight.com

图片3