Domov > Kultúra & Novinky > Obsah

Môžete nájsť sklo v ňom?

Nov 09, 2018

Mnoho klientov hovorí: "Môžem získať veľmi lacnú batériu od iných dodávateľov

Mnoho klientov hovorí: "Môžem získať veľmi lacnú batériu od iných dodávateľov", tak čo sa týka kvality? Ako všetci vieme, rôzne ceny s rôznou kvalitou, mnohí zlé dodávatelia podvádzajú spracovanie a materiály na šetrenie nákladov, takže ich cena je veľmi nízka a môže prilákať niektorých klientov, ktorí nie sú profesionálne.Pre tieto slnečné batérie zlej kvality, áno, to môže bežne pracovať v prvom týždni, ale to je falošný vzhľad, po jednom týždni, nájdete elektrickú energiu, sa zvyšuje, ak bude pracovať tak dlho, batéria sa čoskoro rozpadne.

Povedali sme túto situáciu klientom, ktorí nakupujú lacnú batériu, dúfame, že dokážu skontrolovať kvalitu, ale nielen priťahujú nízke ceny, ale neposlúchali.

图片4hg

Dnes jeden z našich klientov z Afriky dokazuje, že máme správne kroky. Zistí, že batéria nefunguje (zakúpenie od iného dodávateľa), takže sa priblížil batériový box, aby sa skontrolovalo, čo sa stalo. Ukazuje sa, že 50% olovnatých dosiek bolo nahradených bežným sklom! Neuveriteľné!

Ak zákazníci nakupujú od spoločnosti BR Solar, táto situácia sa nestane, nikdy klientov podvádzať! Uisťujeme, že každý kus batérie používa autentické materiály a nebojí sa, aby klienti skontrolovali, udržiavať dobrú kvalitu je náš princíp!

My, BR SOLAR, liečíme zákazníkov ako nášho Boha, sústreďujeme sa na kontrolu kvality.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nás, vitajte na stránke www.cnstreetlight.com.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com