Lítiová batéria solárne pouličné osvetlenie

Lítiová batéria solárne pouličné osvetlenie. Lítiová batéria solárne pouličné osvetlenie, tiež volal Li-ion solárne pouličné svetlá, solárne pouličné osvetlenie lítium, Li-ion batéria solárne pouličné osvetlenie. Výhodou Lith

Podrobnosti o produkte

Yangzhou Bright solárne riešenia Co., Ltd je jedným z popredných Čína lítiové batérie solárne pouličné svetlá výrobcov a dodávateľov, ako profesionálna firma, máme naše vlastné produktívne továrne, ktorý je schopný vyrábať najlepšie a najnovšie lítiové batérie solárne pouličné svetlá výrobky, Vitajte na kúpu alebo veľkoobchodných produktov od nás.

Lítiová batéria solárne pouličné osvetlenie.
Lítiová batéria solárne pouličné osvetlenie, tiež volal Li-ion solárne pouličné svetlá, solárne pouličné osvetlenie lítium, Li-ion batéria solárne pouličné osvetlenie.

Výhody lítium batéria solárne pouličné osvetlenie:
A.) Dobrý dizajn. Je to solárne pouličné svetlá, kombinujúci PV panely s lítiové batérie. Elektriny zo slnečnej energie generované vysokoúčinnej solárny PV panely a uložené v lítiové batérie, pripojený k zadnej časti panela. To je potom možné moc vysoký jas LED svetla pre približne 12 hodín v noci * 3-4 dni zamračené počasie.
B.) Znižuje vplyv na životné prostredie prostredníctvom využívania lítiové batérie
Na rozdiel od bežných modelov, ktoré vyžadujú osobitne nainštalované veľké olovené batérie, lítium slnečné svetlo ulice je malý a rafinovaný a bezolovnatým dizajnom znižuje jeho vplyv na životné prostredie.
C.) Solárny panel, lítiové batérie a LED svetlá sú low-údržba a majú dlhú životnosť
Na rozdiel od bežných modelov, ktoré používané olovených batérií, nový model je šetrnejší k životnému prostrediu. Miera nabitia / vybitia lítiové batérie je tiež 1,5 krát olovených batérií, čo umožňuje efektívnejšie využívanie energie.
Prevádzková životnosť lítiové batérie napájanie je cez 10 rokov * 4, redukovania údržby náklady, takáto výmena batérií, je to možné. Prevádzkové životnosť solárnych panelov je vyše 20 rokov a jeho LED svetlami 80000 hodín, ak pôsobia na 12 hodín denne na 100% Hodnotenie, cca 18 rokov.

Hlavné aplikácie lítiové batérie solárne pouličné osvetlenie.
Lítiová batéria slnečné svetlo Street je vhodný pre použitie v školách, parky, ulice, cesty, farmy, krajiny, záhradné, okolo domu a verejné vonkajšie zariadenia

Niektoré modely lítiové batérie solárne pouličné osvetlenie.

Názov: Lítium solárne pouličné svetlá
Modelu: BRH L1A
Určený výkon: 30W-120W

Názov: Lítium solárne pouličné svetlá
Vzor: BRH-N5
Určený výkon: 30W-120W

Názov: Lítium solárne pouličné svetlá
Vzor: BRH-N3
Určený výkon: 30W-120W

Názov: Lítium solárne pouličné svetlá
Vzor: BRH-N6
Určený výkon: 30W-120W

Názov: Lítium solárne pouličné svetlá
Vzor: BRT-A1
Určený výkon: 30W-120W

Názov: Lítium solárne pouličné svetlá
Vzor: BRT-A3
Určený výkon: 30W-120W

Vážený pane, alebo vedúci nákupu,
Vďaka za váš čas čítanie našich lítiová batéria solárne pouličné svetlá opatrne, ak máte svoj vlastný dizajn alebo podrobné požiadavky, môžete nám poslať e-mail.
Tiež ak neviete design, môžete nám povedať, vozovky, ako cesty dĺžka, šírka cesty, koľko pruhov? To sa používa na svetlo mesto veľké cesty, alebo svetlo ych malé ceste? Tak, že môžeme navrhnúť pre vás.
Tiež by nám oznámite čo mesto sa vám, aby sme mohli skontrolovať solárne a poveternostným podmienkam pred tým vzory.
Pls pošlite mail na sales@brsolar.net
Ďakujem za váš čas a dúfam, že podnikanie spoločne na veľké trhy lítiové batérie solárne pouličné osvetlenie.

Vyšetrovanie