Domov > Hlavné body > Obsah

Aké sú výhody led záhradné svetlá?

Aug 04, 2015

1, záhradné svetlo LED energeticky: prípade Jas LED úsporné svietidlá 1000 hodinu 1 kWh spotreba elektrickej energie, zvyčajne žiaroviek 17 hodinovom 1 kWh spotreba elektrickej energie, Záhrada LED svetlo osvetlenie celkový efekt je jedným z najviac zelenej, zvyčajne úsporná žiarivka 100 hodín 1 kWh spotreba elektrickej energie, takže kúpiť LED úsporné svietidlá môžu poskytnúť používateľom tisíce elektrickej energie.

2 super dlhovekosti, viedol záhradné osvetlenie: LED Super teórie používanie úsporných svietidiel životnosť desiatky až tisíce hodín, zvyčajne žiarovky využívanie rozložené na viac ako 1000 hodín, jeho dlhodobé účinky, neobmedzený produktov

3, LED záhradný lampa zdravé: žiadne ultrafialové a infračervené svetlo, žiadne žiarenie, bez znečistenia. Často úsporná žiarivka a žiarovka ultrafialové a infračervené.

4 LED záhradné svetlo zelená: neobsahuje škodlivé prvky, ako je ortuť a olovo, profitovali z obnovy a využívania, ale nenapadne elektromagnetické rušenie, zvyčajne trubice obsahujú toxické prvky, ako je ortuť a olovo a elektronické predradníky v energeticky-úsporných žiariviek obvykle útok elektromagnetického rušenia, tak, že keď sme ju používať, a prinesie veľké výhody vonku.

5 LED svetlo údržbu záhrady videnie: voliteľné DC dodávky-riadený blikania, úspory energie žiaroviek sú zvyčajne AC jednotky, vy musíte útočiť stroboskopický oči smolu na dlhú dobu. Najmä pre deti a mládež najlepšie videnie údržby