Domov > Hlavné body > Obsah

Pouličné svetlo viedol gradientu energie Darling

Aug 04, 2015

Je vraj, olej objemu ťažby má ďaleko Super očakáva pravdepodobne číslo biele rokov Hou bude robiť ťažby, energetickej krízy v súčasnosti má v globálne sa objavili, ľudské sociálneho rozvoja bez kvality energie objavil a pokročilé energetických technológií využitia, z definovaných Shang povedal, energia je ľudské sociálneho rozvoja materiálu na základe najviac účinkom , je na národné ekonomické rozvoja účinok, moc tiež nie výnimkou tradičnej ulice príliš moc, ale viedol Street sa stal po nováčik.

Slnečné svetlo slnečné žiarenie energie pomocou solárnych panelov pre nabíjanie batérie počas dňa a noci batérie zdroj energie, bez zložitejšie a nákladnejšie potrubia, nastaviteľné osvetlenie layout, bezpečnosť a energetických úspor a bez znečistenia, bez manuálna prevádzka je stabilná a spoľahlivá, úspora peňazí na elektrinu a údržbu.

V podstate, solárne prvkov vrátane univerzálnej, spoľahlivosť, obrovské a dlhodobé, tu sa dostávame k výhody LED svetlá:

1, LEDled lampa Inštalácia je jednoduchá a pohodlná, bez kábla ako normálne pouličné lampy, ako je strojárstvo, ktorým, treba len jednu základňu namontované všetky časti vedenia a kontroly sú umiestnené v ráme, jeden celok.

2 LED svetlami, nízke náklady na prevádzku a údržbu. Spustite automatickú kontrolu systému ako celku, bez ľudského zásahu, a len málo náklady na údržbu.

3 LED pouličné osvetlenie pomocou slnečnej energie, plné využitie solárnej energie, zmierniť nedostatok konvenčnej energie je pozitívny.

LED svetlá majú mnoho výhod, ale stále existujú určité nedostatky na súčasnej energetickej krízy však led pouličné svietidlá v súlade s koncepciou ochrany životného prostredia a úspory energie, verím, že v blízkej budúcnosti s rozvojom vedy a techniky, viedol svetla výkon bude naďalej zlepšovať, nedostatky budú naďalej zlepšovať.