Domov > Hlavné body > Obsah

LED ulica žiarovka má svoje výhody a nevýhody

Aug 04, 2015

LED ulica žiarovka sa teraz stala najlepšou voľbou pre energeticky úsporné-rekonštrukcia projekt, nielen kvôli jeho znečistenie životného prostredia, menšiu spotrebu energie, ale tiež pretože má vlastnosti svetla vysokú účinnosť, dlhú životnosť, takže viac a viac LED svetla ako ľudia povedať známych objektov. Nižšie sme krátko hovoriť o výhodách a nevýhodách LED lámp.

Po prvé, povedzte nám o výhodách a všetci vieme, led svetlá svetla v jednosmerné, bez difúzie, tak svetlo účinnosť je lepšia, okrem toho pomocou Kvadratická optický dizajn pre uľahčenie zachovania energie, celkovú účinnosť, a tiež urobil dobre na farbu svetla, výraznejší vplyv vysokého tlaku sodného lampa. Okrem najdôležitejší bod je jeden rok menej ako 3% svetla útlmu, pre celkovú účinnosť LED lámp má veľkú pomoc, doplnené automatické energeticky úsporné zariadenia môžete lepšie plniť svoju úlohu. Viac ako 50.000 hodín pomocou život a jednoduché kroky inštalácie nepochybne je LED street výhody, viac sám environmentálne materiálu má, tak môže povedal LED ulici v celkovo výkon Shang tiež je dobrý, najviac nech myslím neuveriteľný je jeho vynikajúcu tepelnú reguláciu má, než tradičné Street dobré má veľa v lete tepelné stále môžete teplotu kontrolovať v 45 stupňov je takto ľahko , pre mnohých municipal inžinierstva výber LED Street ako hlavným úsporu energie nástroj aj na nie podivné má, ak použitie LED svetlá pre nahradiť HPS celkovo aspoň ušetrí 60% výkonu a vyžaduje veľmi nízke náklady na údržbu.

Ale LED svetlá majú aj niektoré z nich, ako je relatívne nízky výkon jedného LED, nie paralelne, potom účinok je nie jasné, biele svetlo viedol sám pre konštrukčné nedostatky, LED pouličné svetlá je náchylný na "žltý", ktoré nazývame mieste, zatiaľ čo jeho expozície non-jednotný bola používaná mnohých LED svetla je bolesť hlavy pre tých ktorí. Existuje rad relatívne vysoký výkon LED Street lampa na Chladiaci efekt nie je zrejmé, a dostatok tepla LED Street svetla jas, ktorý sa objaví nebude stačiť, tak chceme použiť LED svetlá, lepšie používať silu je pomerne veľký.

Vyššie sme jednoduchý povedal má o LED ulici niektoré výhody a nevýhody, verí tradičnej ulice používajú vysokotlakové sodíkové postupne bol alternatívne, viedli ulice bude čoraz viac všeobecne, a výber LED Street národnej energetickej dopytu a zvýraznenie rozporov tiež nie malé, jednoduché úlohy, najmä pre celý obecnej inžinierstva pre výber dobrého LED ulici ušetriť náklady a optimalizácia pomocou efektívnosti Shang má veľký Pomocník. Chceme kúpiť dobrý LED svetlá, môžete si podľa silných a slabých stránok na trhu kúpiť, aj lepšie nájsť svoje vlastné pomocou LED svetiel. Naozaj nechápem, môžete nájsť nejaké profesionálom zorientovať sa na trhu.