Domov > Hlavné body > Obsah

Ako si vyrobiť LED svetlomety kúpiť

Aug 04, 2015

Všetci vieme, že teraz LED svetlomet sa používa v mnohých príležitostiach, takže musíme vedieť o LED floodlights všetky aspekty poznatkov, potrebuje naučiť, ako si vyrobiť LED svetlomety činností spojených s obstarávaním a záležitosti potrebné venovať pozornosť v procese verejného obstarávania, sme jednoducho povedať nasledovné.

Po prvé, musíme si vybrať, čo je prvá vec urobiť, je vidieť, ak budete potrebovať jas (MCD) svetlomety, pretože iný jas Ak sa cena líši, vo všeobecnosti tieto svetlá musia spĺňať laser úrovni i. triedy štandard, tento výber bude viac v pohode.

Druhým je štúdium na antistatické, LED svetlomet používať relatívne dlhú životnosť, cena nie je lacná, skôr než statická ako 700V LED svetlomet je potrebné uplatňovať rôzne príležitosti, tak, aby sa ocitnete v riadku.

Opäť je vybrať povodňami LED vlnová dĺžka svetla farby treba konzistentné, ale relatívnych cien nie sú nízke, je potrebné vyrobiť farebné výrobky potrebné na splnenie týchto požiadaviek.

Potom nie je úniku súčasné po iadavky, únik prúdu LED svetlomet je relatívne kratšiu životnosť, ceny nie sú veľmi vysoké.

Potom je tu lúča uhol možnosti, aký uhol, musíte vybrať, aký druh produktu, ak sa rozhodnete, že je uhol rozptylu potrebujete lepšie ceny možno nájsť, pretože je to špeciálny druh lúča uhol, dizajn a použitie efektov je dobrá.

Potom je prijímaná svetlo si vybrať, aký druh LED svetlomety, všeobecne menšie lumenov LED svetlomety bude relatívne oveľa dlhšiu životnosť a samozrejme ceny nie sú lacné.

Potom sa pozrite na aký typ čipu veľkosť a dĺžka užívania, výber Japonsko-nás čip ceny ako Taiwan a lacnejšie domáce čip, celkovú kvalitu a výkon čipu je pomerne dobrý, a cena bude úmerná, dobrá voľba čip je kľúčom k nájdeniu dobrej LED svetlomety.

Posledný je koloidný vyberte, Pan všeobecné LED lampa z koloidné je epoxidové živice, a vysoko kvalitné LED Pan lampa je potrebné má viac dobré proti UV a oheň, sme v vyberte kedy môžete podľa potreby vybrať, zabezpečenia môže Shang zvážiť je je tiež dôležité, po všetkých chce vybrať dobrý pán LED lampa musia prvé obavy o tom zabezpečenia výkonu , alebo za objavil bezpečnostný problém na zlé riešenie.