Domov > Hlavné body > Obsah

FAQ 4-hlavné časti & Pracovný princíp

Aug 05, 2015

Solárne svetlá hlavné súčiastky a Pracovný princíp

A.Solar ulice svetla skladá zo:
1.) pól telo & Pole systém
2.) solárny Panel & konzola panelu
3.) solárne batérie a batérie krabici
4.) inteligentný regulátor
5.) LED svietidlo svietidlo alebo LPS svetla
6.) pripojenie kábla základňu nadácie matice (J skrutky), príslušenstvo

B.How solárne pouličné svetlá práca a hlavné časti funkcie?
Aby vám lepší pocit ako solárne pouličné svetlá práce, tu je základné komponenty:

Solárny Panel: Solárny panel má fotovoltaického článku vnútri, ktorý konvertuje solárnej energie do elektrického prúdu. Solárne panely účinnosť závisí na veľkosti a kvality solárnych článkov a transparentnosť ochranný kryt/sklo.
Existujú 2 typy solárny panel: mono-kryštalické a poly-kryštalického.

Solárne batérie: Batérie ukladanie elektriny zo solárnych panelov počas dňa a zabezpečenie energie pre svietidlo počas noci. Životnosť batérie je veľmi dôležité pre život svetlo a kapacitu batérie ovplyvní zálohovanie dní svetla. Zvyčajne existujú 2 typy batérií: gél hlbokého cyklu batérie a viesť kyseliny hlbokého cyklu batérie
Solárny regulátor: A diódy umiestnené medzi bunkou a batérie zaručuje toky elektriny iba jedným spôsobom: do batérie.

Svietidlá osvetlenie: LED: "Vyžarujúcimi svetlo" sú ako miniatúrne svetelné zdroje, ktoré sú inštalované v riadku na elektrický obvod. Tieto žiarovky trvať veľmi dlhú dobu a si negenerujú odpadové teplo. LED sa zvyčajne používa ako svetelný zdroj moderné solárne pouličné svetlá, LED bude poskytovať oveľa vyššia lúmenov s nižšou spotrebou energie. Energetická spotreba LED svietidlá je minimálne 50% nižšia ako HPS svietidlá, ktorý je široko používaný ako svetelný zdroj v tradičné pouličné osvetlenie. LED nedostatok zahriať čas tiež umožňuje používanie detektorov pohybu pre ďalšie efektívne zisky.

Solárny regulátor: Radič zvyčajne rozhodnú zapnutie / vypnutie nabíjania a osvetlenie. Niektoré moderné špeciálne regulátory sú programovateľné tak, že užívateľ môže rozhodnúť primerané šance na nabíjanie, osvetlenie a stmievanie, polovicu energie je k dispozícii; chráni celý systém

Pól: Silné Poliaci sú potrebné všetky pouličné osvetlenie, najmä pre solárne pouličné svetlá, ako súčasti namontované na vrchole tyče: svietidlá, panely a niekedy batérie. A odpor vetra by mali brať do úvahy pri výbere tyč.

Kupujúci Sprievodca čítanie:
Kupujúci alebo koneční užívatelia by mali vedieť nižšie niektoré body pred nákup & projektovanie a inštalácia solárne LED pouličné osvetlenie:
1) kde je konečnej montáže?
Názov krajiny? Názov provincie & štátu? alebo dokonca mesto? Presný dizajn musí založené na použití miesto slnečného žiarenia. Rôznych miestach budú mať rôzne slnečné žiarenie hodín (Peaksun čas). Založené na rovnakej LED Napájanie s vyššie slnečné žiarenie dostane nižšiu cenu produktu. Oblasti s nižšie slnečné žiarenie dostane vyššie ceny produktu. Jedno slovo, mali by sme vedieť svojej vôle peaksun čas pomocou umiestnenia a potom sme mohli navrhnúť solárny panel a batéria lepšie pre solárne osvetlenie LED ulici.
2) svetlo čas/noc?
Presný dizajn by mal tiež vedieť osvetlenie čas za noc. Dlhšie budú mať vyššie náklady, a samozrejme, kratší čas dostať nižšie náklady. Niektorí kupujúci stačí len 4 hodiny denne, niektorí potrebujú 6 hodín, a niekedy 12 hodín, ak potrebujú celé osvetlenie. Zvyčajne odporúčame 11-12 hodín/noc, takže to svetlo celú noc.
3) pól výška?
Zvyčajne od 4M, 5M 6M 7M, 8M, 9M, 10M; 12M. Vyššia pól potrebovať vyššiu moc LED osvetlenie cesty, takže výška pólu je dôležité, pre navrhovanie solárne LED pouličné osvetlenie. A kupujúci by mal vybrať výška pólu pred odoslaním vyšetrovania alebo Mail, mobilné volania.
4) množstvo?
Ak kupujúci majú presné množstvo potvrdenie, prosím, povedzte nám nás aj tak to mohol dostať lepšie a presné ceny, a môžeme skontrolovať nakládky kontajnera príliš.
5) čokoľvek si myslíte, že je užitočné, aby design, povedzte nám, prosím.
Jedno slovo: Čím viac sme vie na svoj nákup detaily, tým lepšie budeme robiť pre svoje návrhy.