Domov > Hlavné body > Obsah

FAQ 2-výhody BR solárne produkty

Aug 05, 2015

Výhody BR solárne produkty
1.) História výroby ocele pólu od od roka 1997 a pridal solárne panely a solárne batérie v roku 2007, máme viac než 17 rokov vyrába skúsenosti.

2.) robí medzinárodných trhoch od roku 2007 máme viac ako 8 rokov skúseností. Skúsenosti, aby nás vedel solárnych trhoch dobre a vedel dobre, solárne štandard.

3.) označené BR solárne LED pouličné osvetlenie prijať: vysoko kvalitné Cree, Bridgelux Epistar čip, 100LM-150LM/W; Špeciálny quadric optický objektív, ktoré vrhajú lúče každý LED na obdĺžnikovú oblasť, ako získať lepší svetelný efekt pre vodičov a chodcov; Vysoko transparentná tvrdeného skla a nerezovej ocele alebo vysokej čistoty hliníkový reflektor tvorby vyššia účinnosť svetla 0,95 na ceste; Vysoko kvalitné LED neustále aktuálny ovládač, účinnosť najmenej 90%, robí naše lampa funguje viac stabilné; Design s špeciálne LED PCB s série a paralelné línie; Lampa drôtu podľa GB štandard s Red + a čierna-; Záruka: 2 roky kvality, ak niektoré položky potrebné 3 alebo 5 rokov je k dispozícii.

TESTOVANIE LAMPA---VODOTESNÉ

4.) BR solárne označené solárny Panel: vysoká účinnosť kryštalický kremík s hliníkový rám, tvrdené solárne sklo, kábel, krabice. Záruka: 5 rokov na základe IEC, životnosť: 20-25 rokov. 90% špičkový výkon 10 rokov, 80% za 20 rokov

5.) označené BR solárne solárne batérie: použitie zrôsolovatenej typu solárne batérie
Výhodou týchto batérií je, že je nemožné, aby úniku kyseliny, aj keď sú rozbité.
Iné výhody:
A) skutočné zelenej energie
Špeciálne zliatiny sa používajú batérie doskový materiál vrátane škodlivých materiálov ako antimón a kadmium, atď na životné prostredie. A batérie tiež používať najmä nanomateriál Gell, tak potom bude nemožné úniku kyseliny, aj v prípade, že kryt je rozbité.
B) nízky vnútorný odpor
Pomocou dovážaných nízky vnútorný odpor šindeľ a špeciálne remeslo mohol nechať zrôsolovatenej batérie majú výhodu, nízky vnútorný odpor, dobrá batéria kapacita a vysokú účinnosť absolutórium plnenie.
C) Low Self-plnenie sadzba
Menej ako 3% mesačne, olovo-kyselina je menej ako 15% podľa Čína batéria štandardná.
D) nízka Plynovanie sadzba
Plynovanie zrôsolovatenej batérií je len 5% z bežných uzavretých batérií.
E) Design long-life
Životnosť je väčší ako 1000-krát 25℃, bežné batérie je len 600 krát podľa odvetvia štandardná. Životnosť sa líšia, ako sa používa, ako je udržiavaná a poplatok, teploty a iných faktorov. Ale zvyčajne 5-8 rokov.
F) širší rozsah teploty
-30℃to 55℃, prispôsobiť dobre v rôznych podmienkach teploty a nabitia / vybitia
G) veľmi dobrý vypúšťanie využitie schopností
Pri výkone takmer na 0V, potom krátky batérie bipolárne 24 hodín a re-nabiť znova plne a prevádzkovať 5 krát. Batérie by mohli plniť 90% počiatočného objemu kedy absolutórium 10.5V zakaždým.

6.) OEM BR solárne označené solárny regulátor: IP68 ochrany úrovne, môžete použiť pod hrozné počasie.

7.) BR solárne označené oceľová tyč: pomocou kvalitných materiálov Q235, žiarové galvanizácia. Plastový obraz.

8.) BR solárne označené solárne príslušenstvo: kábel sme OEM vyrábať sami 500 M/kotúč kvalitné Solárne osvetlenie a pridáme viac skrutky ako príslušenstvo.

9.), môžeme venovať pozornosť kvalite a každé svetlo bude robiť, starnutie, testovanie, Vitajte vzorka objednávky a formálnu objednávkach.

10.) záruka: 2 roky kvality, ak niektoré položky potrebné 3 alebo 5 rokov záruka, Pls povedzte nám vopred.