Domov > Hlavné body > Obsah

Faktory bráni LED svetlá do Nábytkové svietidlá

Aug 04, 2015

Nezáleží z akej perspektívy, ľudia teraz LED pouličné svetlá je aplikovaný na dôvera domácností, s rozvojom LED lámp, v budúcnosti domov LED, osvetlenie do miliónov domácností, je nevyhnutné, to je tiež trend. Avšak, zatiaľ čo technológia LED vonkajšie osvetlenie dozrela, ale podľa súčasného vývoja priemyslu, LED svetlá do domáce osvetlenie tempo je pomerne pomalý, prečo to je?

Prvým z nich je produktom vyšších cien, LED lámp z dôvodov nákladov, cena bola vysoká, najmä obývacia izba svetla, pričom jej cena a svetlá ceny príliš ďaleko od teraz, niekoľko krát drahšie aj za túto cenu, robiť to náročný pre bežných spotrebiteľov prijímať.

Druhé je dizajn nábytku LED osvetlenie, je to veľmi dôležitý odkaz, v súčasnej dobe, asi najviac je odvod tepla. Rieši len chladenie problém, možno najlepšie vyriešiť v degradáciu, však to bolo veľmi dobré riešenie, tak dlho, ako pokles cien, potom LED pouličné svetlá vstupe domáce osvetlenie, hneď za rohom.

LED lámp v domácej oblasti propagácie najväčšou prekážkou teda jeho vysokej ceny, v skutočnosti má podrobené neustály rozvoj, viedol technické aspekty sú celkom dobré. Ľudia prinášajú energetickej úspory výhody LED produktov, je žiaduce, ktorá je LED domáce osvetlenie produkty k príležitosti.