Domov > Hlavné body > Obsah

Charakteristika LED svetlomet

Aug 04, 2015

Viedol svetlomet je jednotné bodový zdroj expozície vo všetkých smeroch, mnohí z mojich priateľov práve začal nemusí byť jasné, čo to znamená v skutočnosti, nazýva sa pozornosti, reflektory, je veľmi časté u architektonické osvetlenie nástroje jeden svetiel, ale pre svetlomet čo vieme? Sme jednoducho povedať nasledujúce charakteristiky viedol svetlomet.

Najprv 1th, viedol svetlomet výber vysoko-čistota hliníkový reflektor, tento návrh v časti sústredenie a žiarenie má veľkú pomoc, jeho šíreniu lúč svetla, presné obsadenie lepšie ako bol priemer je samozrejme tiež veľmi dobre v odraz efekt, je to tiež veľa miesta použitia viedol povodňových svetla je jedným z dôležitých dôvodov.

Po druhé, všetci vieme, viedol svetlomet symetrické ostrouhlé, široký uhol a asymetrické svetlo distribučného systému, tým lepšie rozsah projektu má veľkú úlohu hrať, ale aj na zabezpečenie kvality svetelného lúča s astigmatizmom. Fotky nezobrazujú mať miesto na iné miesto, podľa okolností, relatívna expozície oblasť je relatívne homogénny.

Opäť sme pri používaní viedol pán svetlo svetlo, keď môžete pomocou za otvorený typ nahradiť žiarovky v hlavných miestach objavili niektoré mimoriadnej situácie kedy musí má tieto aspekty by sa mali opatrenia, tak tento design nepochybne lepšiemu rýchlejší hrať jeho účinok má skvelé podporovať úlohu, a vieme, že takýto dizajn pre údržbu Pan lampa sa tiež stal ľahko má mnoho , no tak viac vecí potrebujete obavy.

Nakoniec viedol svetlomety používajú v našej dobe môže byť upravená podľa indexu dosky z uhla, ktorý používame pri rôznych príležitostiach viedol svetlomet má veľmi dobrú úlohu v úprave, môže uspokojiť rôzne situácie, pre ľudí, ktorí často používajú svetlomety, je nepochybne veľmi dobrý dizajn. Okrem toho sú vstavané LED svetlomet môže micro čip kontrolu, k poznaniu radič, tiež ich prechody, skoky a ďalšie efekty, v niektorých veľkých lokalít môže tiež mať lepší výkon.

Ale pomocou procesu sme sa našiel skutočne viedol Pan lampa je tiež existuje nejaký problém, ako sme ako len môžu lepšie riešenia tepelnej problému je tu povrch najviac potrebujú obavy, pretože tento problém nie je riešenie pre široko aplikácie tiež nemá malý účinok, a to z hmotnosťou tiež nie je ľahké , doprava hore je určité ťažkosti.