Domov > Hlavné body > Obsah

Stručne záhradné svetlá LED pre to, čo predstavuje

Aug 04, 2015

Vieme, že LED záhradný lampa pozostáva z LED svetelný systém, lampy, svietidla tyče, príruby a tak na niekoľko častí, takže musíme urobiť nejaký jednoduchý návod, resp. tak, aby sme lepšie pochopili, čo VIEDLO záhradné svetlá, tiež môžete nájsť lepší spôsob, ako využiť záhradné osvetlenie LED.

Prvý pohľad vidieť LED žiara systém v súčasnosti sme tým povedali LED svetelný systém v podstate vrátane tepelnej, a rozdelenie svetla a LED modul niekoľkých častí, tento vnútri najdôležitejšie je tepelná aspekty dizajnu má predsa bez ohľadu na to, ste LED záhradný lampa ako vynikajúce, ak tepelná aspekty nie zúčtovania tiež výrazne vplyv LED záhradný lampa pomocou účinok , takže LED svetelný systém dizajn Shang LED záhradný lampa samozrejme je potreba lepšie vybrať, aspoň termálne Shang sa musí urobiť to najlepšie z riadiť aj výber materiálu je dôležitá.

Druhé môžeme vidieť lampy, generálny svietidiel vnútorného sú vstavané LED svetlo systém a drôt všeobecné CD riadka viac niektoré podľa potreby výber práve špecifikácie riadok pre pripojenie sa, v podstate LED záhradný lampa on-line spracovanie Shang tiež je výhodné z, riadok vyberte farbu má aj o, ale všeobecne pre sú je nech záhradný lampa LED výkon hrať viac incisively.

Potom je lampa Rod aspekty popis, v súčasnosti LED záhradný lampa výber materiálu vrátane, priemer potrubia, a priemerom hliníkové trubky, a hliníkové lampa rod a tak ďalej, v podstate je najčastejšia koncentrovaného materiálu, s priemerom veľkosť má tiež potrebné špecifikácie, hrúbka materiálu aj niekoľko všeobecných veľkosti, ktoré bývalý veľkosť vrátane φ 60, a φ 76 a φ 89 ,, ktorých hrúbka je hlavným 2,5 a 3,0 a 3,5 niekoľko, možno povedal špecifikácie tiež plné porovnávaný s.

Naposledy príruby a na základe vopred pochovaný kusov sada urobil, záhradný lampa LED v najdôležitejšie je príruba má, zhiqian inštaláciu musí podľa príruba veľkosť výberu práve skrutku tyč, tiež vykopať z keď tiež potrebné podľa zodpovedajúcej veľkosti, naposledy používa cementu betónové pevnej keď potrebujú 3-7 dňové až do plnej tuhnutia Hou znovu inštaláciu LED záhradný lampa , tak nech LED záhradné lampy používať čas dlhý, efektívnejšia viac vysoko.

Záhradné osvetlenie LED pod vyššie jednoducho povedal: a v podstate záhradné svetlá LED sú týmto spôsobom, naše chápanie týchto aspektov tiež potrebné doplniť pomaly, záhradné svetlo LED, budete musieť vziať viac času na učenie.